Přejděte do oblastí

Stacionární prodejny

Jsme přítomni nejen v online světě. Naše značky – MODIVO a eobuwie.pl – najdete také ve stacionárních prodejnách. Musíme pochopit, že se jedná o oslavu budování jednoho a inovativního řešení. Zde ovšem nemáme tradiční věšáky ani policii.

Naše nabídka je prezentována komplexně na multimediálních displejích, které slouží k prohlížení a objednávání cereálií. Naši členové jsou připraveni usednout na gauči a v místnosti si prohlédnout sbírku neoblíbenějších známek a vybraných výrobků pro n ě čekání v manželce zkušebních, kterou můžete vidět jako luxusní šatník.

Michał

Michał

Dyrektor Retail

MODIVO

I přes velkou dávku automatizace a technologií mají naše prodejny i personál. Jsme my, kteří svou profesi dotváří jedinečný zážitek z nakupování u nás. V našich prodejnách zaměstnáváme ředitele nebo manažery prodejen, vedoucích týmů a prodejce i lidi pracující ve skladu. Prestože jsou naši lidé jsou různorodí, ale mají komunitu – rady jsou lidé. Týmová spolupráce a schopnost navázat kontakt jsou naši klienti nejdůležitější superschopnosti.

Pojďte do toho s námi!

MODIVO

Kdo jsme

Kdo jsme

V čem jsme jedineční a jak denně kombinujeme módu s inovacemi?​
Kliknutím zobrazíte více
Proč my

Proč my

Co nás odlišuje a proč se zde naši zaměstnanci cítí dobře?​
Kliknutím zobrazíte více
Kde nás najdeš

Kde nás najdeš

Neustále rozšiřujeme rozsah naší činnosti. Podívej se, kde se nacházejí naše kanceláře, sklady a stacionární prodejny!​
Kliknutím zobrazíte více