Kdo jsme

Jsme MODIVO SA, dříve eobuwie.pl SA. Dnes jsme jedním z největších hráčů na trhu e-commerce ve střední a východní Evropě. V současné době působíme na 20 trzích a dynamicky rozšiřujeme svůj rozsah.


Naše portfolio zahrnuje dvě značky: eobuwie.pl (moderní platformu pro prodej obuvi, tašek a doplňků) a MODIVO (platformu, kde mohou naši zákazníci vstoupit do světa módy a vybrat si oděvní produkty těch nejlepších značek).

Číst

Víš, že…

Naše historie sahá až do roku 1996.

V současné době působíme na 20 trzích a dynamicky rozšiřujeme svůj rozsah.

Naší činností není pouze e-commerce. Máme také 35 stacionárních prodejen umístěných v Polsku a Česku; jinými slovy, jsme přítomni v online i offline světě, protože jako inovativní společnost se zaměřujeme na omnichannel přístup. Tímto způsobem poskytujeme spotřebitelům jedinečný zážitek z nakupování.

Inovativní ve svém stylu

Působíme v oboru budoucnosti. Udáváme trendy nejen v módě. V zájmu nejvyššího zákaznického komfortu jsme v našich stacionárních prodejnách vytvořili revoluční řešení.

Tradiční věšáky jsme nahradili tablety a obvyklé zkoušení interaktivním.

Veškerý sortiment obchodu je dostupný v digitální podobě, díky čemuž na jednom místě najdeš desítky tisíc produktů přes 600 prémiových značek.

Usnadnili jsme také nákup bot online; to vše díky službě esize.me, která ti na dálku pomůže vybrat perfektní velikost.

Skener vytvoří 3D model tvých nohou obsahující všechny rozměry potřebné pro správné padnutí obuvi. Navíc se v našich prodejnách můžeš setkat s Pepperem – humanoidním robotem, který funguje jako neobvyklý prodejní asistent a další. Rád si zatančí nebo tě pobaví vtipem. Jak vidíš, naše inovativní technologická řešení nás dělají jedinečnými.

MODIVO

Oceňují nás zástupci odboru, kteří společnosti udělují řadu ocenění.

Máme uznání v tak prestižních oceněních, jako jsou: e-commerce Poland, CEE Retail Awards, Forbes Diamonds, PRCH Retail Awards, Effie Awards nebo Digital Excellence.

Naše podnikání je tvořeno lidmi!

V současné době zaměstnáváme přes 2800 lidí. MODIVO tvoří lidé, kteří denně pracují v různých oblastech. Naše specializované týmy jsou zodpovědné za budování prodeje online i offline – od marketingových a obchodních týmů přes maloobchod, logistiku a kancelářské funkce podporující podnikání. Technologická oblast je klíčovým článkem v odvětví e-commerce, proto ji dynamicky rozvíjíme. Součástí našeho týmu jsou také návrháři, fotografové a stylisté. Jak vidíš, rozmanitost pozic je velmi široká, takže s námi může každý pracovat svým vlastním stylem.

Čeho si v naší práce vážíme nejvíce? Máme skutečný vliv na to, co děláme. Můžeme vytvářet řešení, která následně implementujeme. Pokud tě dynamické pracovní prostředí nutí jednat, toto místo je právě pro tebe. Navíc, pokud miluješ inovace, můžeš se u nás uplatnit, protože nové technologie jsou naší specialitou.

Kromě vytváření moderního světa módy také rádi pomáháme. S nadšením spojujeme své síly ve společných iniciativách CSR, jako je podpora dětských domovů, zapojení do Noble Parcel a také kampaně pomoci WoshWosh.

Děláme naprosto výjimečné věci. Proto hledáme skvělé lidi – takové, kteří jsou otevření a ambiciózní, cítí ducha moderny a chtějí s námi tvořit budoucnost módy ve světě špičkových technologií.

Your Job. Your Style.
#PracujteVeSvémStylu

MODIVO

Proč my

Proč my

Co nás odlišuje a proč se zde naši zaměstnanci cítí dobře?​
Kliknutím zobrazíte více
Kde nás najdeš

Kde nás najdeš

Neustále rozšiřujeme rozsah naší činnosti. Podívej se, kde se nacházejí naše kanceláře, sklady a stacionární prodejny!​
Kliknutím zobrazíte více
Naše týmy a technologie​

Naše týmy a technologie​

Věděli jste, že našimi zaměstnanci je téměř 3000 lidí?
Kliknutím zobrazíte více