Technologie a produkt

Aplikace MODIVO - dynamický vývoj v modelu mobile-first

Agata Gramacka Modivo App Owner

V MODIVO vytváříme řešení v modelu mobile-first, kdy zákazníkům na 17 evropských trzích poskytujeme aplikaci určenou pro platformy iOS, Android a Huawei.

MODIVO je předním hráčem v oblasti fashion-tech pro prémiový segment. Společně s platformou e-commerce a aplikacemi Instore v našich moderních obchodech poskytujeme jedinečný nákupní zážitek v modelu omnichannel.

Mobilní aplikace není jen top módní značky na dosah ruky, ale také jedinečnou příležitostí získat včasný přístup k propagačním kampaním a vyhrazeným slevám.

Dynamicky rozvíjíme mobilní aplikaci, která je naším hlavním prodejním kanálem. Uživatelé naší aplikace oceňují její design a široký výběr zajímavého sortimentu. Zmiňují také jednoduchou cestu k nákupu a hladký a stabilní provoz aplikace.

Máme ambiciózní plány rozvoje, aby byly nákupy v aplikaci ještě inspirativnější a zábavnější. Při práci na aplikaci MODIVO se zaměřujeme na modernost, optimalizaci a efektivní spolupráci.

Chceme posunout aplikaci MODIVO na novou úroveň, s personalizovanými módními stylizacemi a řešeními založenými na nejnovějších technologiích.

Aplikaci MODIVO vytváříme v nativních i nových technologiích (Kotlin, Swift), hodně spoléháme na řešení RxJava a RxSwift a postupně migrujeme na Kotlin Coroutines a Apple Combine. Naše architektura je založena na vzoru MVVM (+C pro iOS) a také investujeme do automatizace testování a procesů CI/CD.

Při tvorbě kódu máme velký vliv na požadavky či analýzu daného tématu a dokážeme navrhnout lepší řešení. Pokud jsi člověk, který má motivaci kód neustále vylepšovat a chceš společně se svým týmem poskytovat nové funkcionality – hledáme právě tebe.

MODIVO